Strona główna Archiwum Jubileusz 25-lecia działalności firmy Promar

Jubileusz 25-lecia działalności firmy Promar

W dniu 9 października w Łodzi w hotelu andel’s firma Promar obchodziła Jubileusz 25-lecia działalności gospodarczej. Spotkanie rozpoczęto prezentacją firmy, następnie goście uczestniczyli w konferencji zatytułowanej „Akademia Biznesu”. Wydarzenie zwieńczyła wieczorna gala. W obchodach Jubileuszu udział wzięło 150 osób, w tym właściciele i kadra kierownicza zakładów przetwórstwa spożywczego, przedstawiciele świata nauki, organizacji branżowych, targów i dziennikarze.

Zgromadzonych gości powitał Andrzej Marchewka, prezes zarządu firmy Promar, prezentując historię firmy na przestrzeni 25 lat. W prezentacji ujęto także najnowsze plany firmy i szczegóły związane z budową zakładu produkcyjnego dodatków do żywności, który powstaje w Zawierciu.

„W dniu Jubileuszu 25-lecia chciałbym serdecznie podziękować naszym klientom za zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani od wielu lat – mówił Andrzej Marchewka, prezes zarządu Promar PPH sp. z o.o. – przez tak długi czas naszej współpracy nie było sytuacji, w której nie udałoby nam się znaleźć stosownego rozwiązania. W dalszym ciągu chcemy się rozwijać, starać i dawać z siebie wszystko, dawać więcej niż to jest przyjęte za standard” – dodał.

W drugiej części dnia odbyła się konferencja biznesowa. W ramach Akademii Biznesu swoje wystąpienia mieli: prof. dr hab. Jacek Miroński z wykładem pt. ”Czy istnieją uniwersalni liderzy”, prof. dr hab. Andrzej Pisula z prezentacją pt. „Szanse rozwoju polskiego przemysłu mięsnego” oraz radca prawny Łukasz Guratowski z case study pt. ”Kupić czy sprzedać? Połączyć czy podzielić?”. W trakcie wykładów został wykorzystany system do przeprowadzania elektronicznej sondy wśród uczestników, dzięki czemu goście mogli w sposób aktywny uczestniczyć w konferencji.

Jubileusz zwieńczyła wieczorna gala, podczas której na gości czekały liczne atrakcje artystyczne, w tym występy akrobatyczne zespołu MiraArt oraz pokaz laserowy Multivisual.

Spółka Promar, obchodząca w tym roku 25-lecie działalności, konsekwentnie realizuje strategię biznesową i umacnia swoją pozycję rynkową. Promar jest wiodącą firmą wśród dostawców maszyn i urządzeń oraz usług serwisowych, a także dodatków do produkcji żywności.

0132