Reklama

Magazyn jest kierowany do wszystkich podmiotów branży mięsnej. Trafia do firm zajmujących się obrotem, ubojem, rozbiorem jak również przetwórstwem mięsa czerwonego. Gazeta porusza też kwestie rynku drobiowego. Nasz bezpłatny tytuł prezentowany jest podczas najważniejszych wydarzeń gospodarczych. Ponadto trafia on do Ministerstwa Rolnictwa i Ministerstwa Gospodarki oraz ich agend, a także instytucji państwowych działających na rzecz przetwórstwa rolno-spożywczego.

Specjalnie dla naszych Członków przygotowaliśmy rubrykę zatytułowaną Debiuty. Zamieszczamy w niej najciekawsze nowości produktowe firm należących do Związku Polskie Mięso. Publikacja jest całkowicie bezpłatna. Wszelkie informacje prasowe (krótkie informacje, zdjęcia produktu oraz sugerowaną cenę i gramaturę/pojemność) prosimy przesyłać na adres e-mail redakcji.

Reklama w prasie doskonale utrwala wizerunek firmy w branży. Nasi Czytelnicy są idealnymi odbiorcami dla firm okołobranżowych sektora mięsnego. Reklamy, ogłoszenia i artykuły sponsorowane to elementy marketingu, które mogą być realizowane na łamach naszej gazety również przez przedsiębiorstwa branżowe. Reklama w naszym czasopiśmie daje możliwość zdobycia nowych odbiorców poprzez tzw. nowoczesną dystrybucję. Nasz magazyn rozsyłany jest bowiem do sieci i hurtowni, a docelowo planowana jest jego dystrybucja również do sklepów detalicznych.

Jesteśmy otwarci na współpracę z reklamodawcami. Oferujemy pomoc graficzną i redaktorską. Istnieje możliwość zamówienia tekstu sponsorowanego. Wszystkie zastosowane znaki w reklamie powinny być odsunięte od jej krawędzi min. 10 mm.

ad_formats1

  1. Reklama okładkowa-całostronicowa (II,III,IV okładka), Reklama na stronie redakcyjnej – 210mm x 297mm
  2. Reklama na stronie redakcyjnej (1/2 strony, układ pionowy) – 105mm x 297mm
  3. Reklama na stronie redakcyjnej (1/3 strony, układ pionowy) – 70mm x 297mm
  4. Reklama na stronie redakcyjnej (1/2 strony, układ poziomy) – 210mm x 147mm
  5. Reklama na stronie redakcyjnej (1/4 strony) – 91mm x 13.5mm

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani publikacją reklamy w magazynie Polskie Mięso, prosimy o pobranie, wypełnienie formularza i przesłanie go.