Strona główna Archiwum Vpool – nowym członkiem Związku Polskie Mięso

Vpool – nowym członkiem Związku Polskie Mięso

Firma Vpool dołączyła do grona firm należących do Związku Polskie Mięso!

Poniżej kilka słów nt. obszaru działalności firmy Vpool:

Vpool jest wiodącym usługodawcą w dziedzinie logistyki, zarządzania i czyszczenia opakowań transportowych wielokrotnego użytku w Europie. To na tym polu od 1997 roku budujemy swoje niepowtarzalne kompetencje i tworzymy rozległą sieć partnerską. W ten oto sposób już dziś jesteśmy w stanie odwzorować dla naszych klientów cały łańcuch wartości: od poolingu opakowań, przez magazynowanie, czyszczenie spełniające wymogi europejskich norm i regulacji związanych z utrzymaniem higieny, aż po usługę wynajmu. Wszystko co robimy, robimy stale z zachowaniem niezawodności, elastyczności oraz optymalizacji procesów i kosztów.

Z naszych usług skorzystać można na obszarze wielu krajów: Niemiec, Polski, Austrii, Włoch, Hiszpanii, Francji, Danii, Czech, Słowacji, Szwajcarii i krajach Beneluksu. Współpracujemy z wieloma firmami z branży spożywczej, w tym przede wszystkim mięsnej. Optymalizacja kosztów i gwarantowana dyspozycyjność – również just-in-time są dwoma głównymi powodami, dla których przedsiębiorstwa jak Vion Food Group polegają na pełnym serwisie firmy vpool.

Jako ekspert w poolingu opakowań wielokrotnego użytku, jak palety oraz pojemniki Euro, jesteśmy znaczącym wsparciem dla naszych partnerów biznesowych, którzy profitują korzystając z naszego wsparcia i doświadczenia w tej dziedzinie. Każda z naszych usług niesie wiele korzyści, zarówno pod kątem szybkości i sprawności obiegu opakowań w firmach, jak i znacznych oszczędności finansowych – nawet do 30% w transporcie. Uzupełniając nasza ofertę usługą wynajmu, gwarantujemy naszym klientom terminową dostawę opakowań w okresach ich wzmożonego zapotrzebowania.

Odpowiednia jakość, dostarczona we właściwe miejsce i na czas – to właśnie „WE POOL!”

 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Dorota Matkowska
Country Manager
+48 667 560 002
dorota.matkowska@vpool.pl
www.vpool.pl