Strona główna Archiwum Royal Food Production nowym członkiem Związku Polskie Mięso!

Royal Food Production nowym członkiem Związku Polskie Mięso!

Spółka Royal Food Production została nowym członkiem Związku Polskie Mięso!

Royal Food Production jest firmą działającą w branży mięsnej od 2004 roku. Podstawowym profilem jej działalności jest produkcja kebabów i hamburgerów oraz rozmaitych produktów pieczonych z mięsa drobiowego, które wytwarzane są według unikalnych receptur spełniających wymogi unijne.

Firma wytwarza swoje produkty z zamiłowaniem i starannością, odwołując się do legendarnej tradycji kuchni bliskowschodniej. Swój niezwykły smak zawdzięczają zastosowaniu unikalnych, starannie dobranych przypraw oraz receptur.

Używane do produkcji mięso, zarówno drobiowe jak i wołowe, pochodzi z wyselekcjonowanych ubojni oraz z rozbioru prowadzonego przez firmę Royal Food Production.

Od września 2012 roku spółka prowadzi swoją działalność w zakładzie w Kopytowie nieopodal Warszawy. Powstał tam jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego w Europie, w którym wytwarzane są wysokiej jakości wyroby, w pełnej zgodzie z najbardziej wymagającymi przepisami. Firma posiada wdrożone procedury ISO 22 000, stałych odbiorców w Skandynawii oraz Europie Zachodniej, a w chwili obecnej poszukuje nowych odbiorców z obszaru Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

http://royal-meat.eu/