Strona główna Aktualności PTAK WARSAW EXPO – nowym członkiem Związku Polskie Mięso

PTAK WARSAW EXPO – nowym członkiem Związku Polskie Mięso

ZPM nowym członkiem PTak Warsaw Expo

PTAK WARSAW EXPO to najnowsze i największe w regionie Międzynarodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, oferujące 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu halach, zlokalizowane 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy.   PWE jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI). W jego raporcie za rok 2017 centrum zajęło 1. miejsce pod względem powierzchni wystawienniczej w Polsce oraz 19. w Europie, plasując się przed takimi ośrodkami miejskimi, jak Londyn, Bruksela czy Genewa.

Spółka jest organizatorem blisko 50 własnych międzynarodowych imprez targowych,  o bardzo szerokim spektrum branżowym, zarówno o charakterze B2B jak i B2C. W Centrum odbywają się największe w tej części Europy biznesowe targi wyposażenia wnętrz WARSAW HOME, najszybciej rozwijające się w Polsce targi przemysłowe WARSAW INDUSTRY WEEK, Międzynarodowe Targi Tekstylne FAST TEXTILE, targi CHINA HOME LIFE czy największy festiwal popkultury WARSAW COMIC CON.

W portfolio eventów Spółki znajduje się szereg imprez adresowanych do sektora spożywczego i gastronomii, m.in.: Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO, Międzynarodowe Targi Żywości i Produktów Ekologicznych BIOEXPO, Targi Technologii Spożywczych FOOD TECH EXPO, Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK czy Centralne Targi Rolnicze.