Strona główna Archiwum Międzynarodowe Targi Żywności World Food 2014 – nowe spotkanie branży zajmującej się technologią produkcji żywności w Warszawie

Międzynarodowe Targi Żywności World Food 2014 – nowe spotkanie branży zajmującej się technologią produkcji żywności w Warszawie

Najnowsze trendy w technologii produkcji żywności oraz najnowocześniejsze urządzenia dla branży żywnościowej – to wszystko będziesz mógł zobaczyć na Międzynarodowych Targach Żywności World Food 2014 w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Impreza odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia przyszłego roku. Jest skierowana do sektora business to business.

Targi World Food Warsaw 2014, to szansa, by Warszawa stała się ważnym punktem na mapie spotkań całej branży spożywczej, w tym technologii produkcji żywności.

– Wiedząc jak ważne jest stałe podnoszenie konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku rolno-spożywczym, na Targi zapraszamy również przedstawicieli firm, których produkty i usługi ściśle związane są z technologią produkcji – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager World Food 2014.

Organizatorzy chcą wpleść w imprezę najnowsze trendy w technologii produkcji żywności. Jest to o tyle istotne, bo innowacyjna technologia nie tylko wpływa na szybkość wytwarzania produktu ale przede wszystkim znacząco podnosi jego jakość.

Zarezerwuj stoisko: http://worldfood.pl/wystawcy/zarezerwuj-stoisko/

Na imprezę są zaproszeni m.in. producenci oferujący: wyposażenie cukierni, piekarni, ekspresy do kawy sprzęt laboratoryjny, czy urządzenia dla przetwórstwa mięsnego i mleczarskiego.

Podczas  wystawy nie powinno zabraknąć też producentów urządzeń dla: przetwórstwa tłuszczy i olejów, produkcji makaronu i ravioli, przetwórstwa owoców i warzyw, oraz przetwórstwa rybnego.

Na World Food 2014 są też zaproszeni przedstawiciele producentów urządzeń grzewczych i chłodniczych oraz zakładów produkujących urządzenia do pakowania, butelkowania i korkowania.

Targi World Food Warsaw 2014, podobnie jak inne imprezy organizowane przez Lentewenc, to wydarzenie skierowane do sektora branżowego, dające możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wystawa daje wszystkim odwiedzającym możliwość zapoznania się z najnowszymi i najbardziej wyszukanymi produktami z Polski, Europy i świata, oraz maszynami, urządzeniami i rozwiązaniami dostępnymi w branży produkcji żywności.

Odwiedzającymi nasze Targi będą przedstawiciele firm, które w naturalny sposób mieszczą się w zakresie odbiorców produktów i usług  związanych z technologią produkcji.

– Wśród gości naszej wystawy spodziewamy się producentów żywności i napojów, właścicieli sklepów i hurtowni spożywczych, przedstawicieli sieci sklepów detalicznych, kierownictwo punktów HoReCa, właścicieli piekarni i cukierni, importerów i eksporterów żywności i napojów – dodaje Agnieszka Szpaderska.

World Food 2014 nie będą tylko z nazwy międzynarodowe, bo organizatorem imprezy jest Lentewenc – spółka córka ITE Group – światowego giganta w branży targowej i konferencyjnej. Warszawska impreza wzbogaci portfolio podobnych imprez, które z dużymi sukcesami odbywają się już za naszą wschodnią granicą. ITE Group organizuje podobne imprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i w Rosji.

Co, gdzie kiedy?

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Więcej:  www.worldfood.pl

Szczegółowe informacje:

Agnieszka Szpaderska

Project Manager

tel.: +48 22 395 66 93

e-mail: agnieszka@worldfood.pl