Strona główna Archiwum Konferencja Handlowa Fresh Convenience 2016

Konferencja Handlowa Fresh Convenience 2016

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konferencji Handlowej Fresh Convenience 2016.


Konferencja odbędzie się 15 stycznia 2016 w MCC Mazurkas Conference Center & Hotel **** w Ożarowie Mazowieckim.

Fresh Convenience 2016 to konferencja poświęcona zagadnieniom handlu daniami gotowymi i produktami convenience, skierowana do osób profesjonalnie zajmujących się zakupem i sprzedażą, której towarzyszą bezpośrednie spotkania z kupcami z sieci handlowych.

Fresh Convenience to jedyna tego typu impreza w Polsce skupiająca największe sieci handlowe, hurtownie, eksporterów, importerów z Polski i zagranicy w jednym miejscu. Do udziału w tegorocznej edycji zapraszamy przedstawicieli sieci: Auchan, Biedronka, Marcpol, Polomarket, Intermarche, Chata Polska, Słoneczko, Zielony Market, Prim, Dino Market, Tesco, Carrefour, Makro i wielu innych.

Fresh Convenience to także wykłady ekspertów z branży. W trakcie wykładów omówione zostaną najważniejsze zagadnienia branży convenience.

Podczas Fresh Convenience 2016 mają Państwo możliwość uczestniczenia w uroczystej kolacji przygotowanej przez czterogwiazdkowy catering Hotelu Mazurkas. Oprócz wyśmienitego menu przygotowaliśmy także wspaniałą rozrywkę w postaci porywającej do tańca muzyki oraz atrakcyjnych występów artystycznych.

Do 31 października obowiązuje zniżka na rejestrację – 20% !

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie www.freshcon.pl
Zapraszamy!

Manager Projektu
Ewelina Bukmakowska
Tel. kom. +48 603 811 818