Strona główna Aktualności Firma Tarczyński SA nowym członkiem Związku Polskie Mięso

Firma Tarczyński SA nowym członkiem Związku Polskie Mięso

Kabanosy Excellence marki Tarczyński

Firma Tarczyński SA to czołowy producent wędlin wysokiej jakości z segmentu premium. Lider kategorii kabanosów w Polsce, z ponad 60% udziałem w rynku. W portfolio marki znajdują się m.in.: kabanosy linii Exclusive, Extra, oraz Klasyczne, wysokojakościowe parówki z szynki, oraz z fileta z kurczaka, linia produktów dedykowanych najmłodszym – Gryzzale, wyroby suche, oraz wędliny z kotła. Rok 2019 to również premiera kolejnych linii produktów. W czerwcu swoja premierę miała linia Tarczyński Naturalnie oferująca parówki i kabanosy bez dodatku konserwantów, a w sierpniu linia Tarczyński Protein, w której znalazły się produkty dla osób aktywnych o bardzo wysokiej zawartości białka.

Produktów marki Tarczyński posmakować można nie tylko na rodzimym rynku. W ramach szerokiej działalności eksportowej. Spółka dostarcza swoje wyroby do najpopularniejszych
sieci handlowych. Dzięki temu smak polskiej wędliny, poznawać mogą konsumenci z całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Na rynkach zagranicznych produkty dostępne są również pod nazwą Snack It.

Produkcja wędlin firmy Tarczyński SA odbywa się w dwóch wyspecjalizowanych zakładach: w Ujeźdźcu Małym oraz w Bielsku-Białej.