Strona główna Archiwum World Food 2014: Zależy nam na prezentacji polskiej żywności przed zagranicznymi kontrahentami

World Food 2014: Zależy nam na prezentacji polskiej żywności przed zagranicznymi kontrahentami

Polskie produkty, to jeden z przewodnich tematów Międzynarodowych Targów Żywności World Food 2014. Inicjatorom imprezy zależy na promocji naszej żywności na zagraniczne rynki, bo jest naturalna i zdrowa. To o tyle ważne, bo organizator – ITE Group ma bogatą bazę firm za naszą wschodnią granicą, gdyż realizuje podobne imprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i Rosji.

Zagraniczne rynki cenią polską żywność. Największe sieci handlowe i dyskonty eksportują nasze produkty. I tak np.: Lidl dostarcza polską żywność do Niemiec, a Biedronka do Portugalii.

Zachodni klienci doceniają nasze soki z marchwi, pasztety, jabłka, czy kiełbasę krakowską. Na to wpływa głównie przekonanie, że polska żywność jest wytwarzana bez chemicznych dodatków i jest naturalna. Wielkim rynkiem zbytu jest też Rosja i rynki wschodnie.

– Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom chcemy promować na naszych targach polską żywność – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager World Food 2014. – Chcemy by warszawska impreza była platformą do nawiązania kontaktów polskich wystawców i zwiedzających z zagranicą. Nad przygotowaniem targów, ich organizacją i promocją pracujemy wspólnie z naszymi zagranicznymi biurami, więc impreza będzie miała charakter międzynarodowy. Współpracujemy nie tylko z lokalnymi przedsiębiorcami ale przede wszystkim z przedstawicielami branży z całej Polski, Europy i całego Świata – dodaje Szpaderska.

Zarezerwuj stoisko: http://worldfood.pl/wystawcy/zarezerwuj-stoisko/

To o tyle możliwe, bo organizator imprezy – ITE Group (Lentewenc) posiada świetnie rozwiniętą bazę i rozległą sieć kontaktów wśród firm z WNP, Rosji, w Europie Zachodniej i Azji. To daje organizatorom możliwość tworzenia międzynarodowych imprez na wysokim poziomie.

Warszawska impreza wzbogaci portfolio podobnych imprez, które z dużymi sukcesami odbywają się już za naszą wschodnią granicą. ITE Group organizuje podobne imprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i w Rosji.

 

Co, gdzie kiedy?

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

 

Więcej:  www.worldfood.pl

 

Szczegółowe informacje:

Agnieszka Szpaderska

Project Manager

tel.: +48 22 395 66 93

e-mail: agnieszka@worldfood.pl