Strona główna Archiwum Promar wspiera dziecięcy talent w tenisie ziemnym

Promar wspiera dziecięcy talent w tenisie ziemnym

Promar został tytularnym sponsorem Maksa Kaśnikowskiego, najlepszego polskiego zawodnika w tenisie ziemnym do lat 12. Umowa sponsoringowa została podpisana na rok. Promar, jest pierwszą firmą z branży spożywczej, która podjęła decyzję o finansowaniu treningów i występów młodego tenisisty.

– Od wielu lat organizujemy branżowe mistrzostwa w tenisie ziemnym, wspierając tym samym sportową integrację pracowników zaprzyjaźnionych z nami firm. Cieszę się, że podjęliśmy kolejny krok w ramach naszej sportowej aktywności i możemy pomóc rozwijać się młodemu, niezwykle utalentowanemu zawodnikowi – mówi Andrzej Marchewka, prezes zarządu Promar PPH sp. z o.o. – Maks zagra
w symbolicznym meczu otwarcia naszego turnieju, który już w czerwcu odbędzie się w Olsztynie. Wierzymy, że nasi biznesowi partnerzy zauważą Maksa i dołączą do nas w sponsorowaniu jego sportowych wysiłków, a co za tym idzie sukcesów.

Maks Kaśnikowski jest zawodnikiem klubu KT Legia i odnosi sukcesy w turniejach tenisowych organizowanych przez Polski Związek Tenisowy oraz Tennis Europe. Jest Mistrzem Polski w grze pojedynczej i deblu do lat 12. Jeden z większych tegorocznych sukcesów Maksa to zwycięstwo
w turnieju The Longines Future Tennis Aces i awans do światowych finałów Longines Future Tennis Aces
w Paryżu w trakcie turnieju French Open na kortach Rolanda Garrosa.

Tegoroczna edycja turnieju Promar Open odbędzie się w dniach 13-14 czerwca na kortach w Olsztynie. W pierwszym dniu turnieju Maks Kaśnikowski rozegra pokazowy mecz otwarcia z jednym z zawodników turnieju. Mistrzostwa branży spożywczej w tenisie ziemnym, organizowane przez firmę Promar, w tym roku odbędą się po raz dwunasty. Co roku wydarzenie przyciąga uwagę ponad 100 osób z branży spożywczej.

 

LONGINES8