Strona główna Archiwum Konferencja Handlowa Meat Market 2015

Konferencja Handlowa Meat Market 2015

Meat Market 2015 to konferencja poświęcona zagadnieniom handlu mięsem i przetworami mięsnymi skierowana do osób profesjonalnie zajmujących się zakupem  i sprzedażą, której towarzyszą spotkania z kupcami z sieci handlowych.

 Najbliższa edycja będzie pierwszą organizowaną dla branży mięsnej i  odbędzie się 17 kwietnia 2015 roku w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Meat Market to drugi tego typu projekt portalu fresh-market.pl – organizatora konferencji Fresh Market, spotkania dla dostawców owoców i warzyw, organizowanego z powodzeniem już od siedmiu lat.

Meat Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych.  Wśród uczestników spotkania będą obecni kupcy mięsa i przetworów mięsnych z największych sieci handlowych. Meat Market 2015 to jedyna i niepowtarzalna okazja do poznania się, przedstawienia oferty i omówienia warunków współpracy.

Meat Market to jedyna tego typu impreza w Polsce skupiająca największe sieci handlowe, hurtownie, eksporterów, importerów z Polski i zagranicy w jednym miejscu. Dla uczestników to przede wszystkim możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Meat Market to także wykłady ekspertów branży mięsnej, które są tłumaczone na język angielski. W trakcie wykładów omawiane są najważniejsze zagadnienia branży mięsnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w nadchodzącym sezonie.

Udział w Meat Market 2015 wezmą udział m. in. Auchan, Dino Market, Marcpol, Prim, Zielony Market, POLOmarket, Biedronka, Stokrotka, Słoneczko, Intermarche.  

Konferencja Meat Market jest szeroko promowana przez polskie i zagraniczne media branżowe oraz instytucje. Wśród naszych partnerów są m. in.: magazyn Polskie Mięso, Związek Polskie Mięso, Gospodarka Mięsna, UPEMI – Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego, portal www.firmymiesne.pl, portal www.masarnia.pl, portal www.ppr.pl.

Wszelkie informacje odnośnie wydarzenia dostępne są na stronie www.meatmarket.pl