Zdrowa porcja
wiedzy

Warto wiedzieć

Tutaj znajdziesz fakty, ciekawostki i smaczki na temat polskiego mięsa. W tym miejscu dzielimy się również informacjami na temat jakości hodowli zwierząt, ich dobrostanu i bezpieczeństwa polskiego mięsa. Podajemy wyłącznie fakty i obalamy mity dotyczące rodzimego drobiu oraz wieprzowiny.

Eksperci radzą

Szerzymy i popularyzujemy wiedzę dotyczącą polskiego mięsa drobiowego oraz wieprzowego. W tym miejscu prezentujemy wszystkie wyniki najnowszych badań, opracowania naukowe i opinie ekspertów z branży mięsnej w przystępnej i zrozumiałej formie.

Stop fake news

Walczymy z dezinformacją. Tutaj znajdziesz wyłącznie fakty dotyczące polskiego drobiu oraz wieprzowiny: wartości prozdrowotne potwierdzone badaniami, najświeższe informacje na temat zawartości witamin i składników mineralnych, ciekawostki na temat dotyczące zmian w branży mięsnej w Polsce.

Biuro prasowe

W tym miejscu znajduje się baza publikacji powstałych w wyniku naszych działań oraz wszelkie oświadczenia ustosunkowujące się do nieprawdziwych i niepotwierdzonych informacji szerzących się w mediach. Nasze stanowisko zawsze poparte jest wynikami badań, ekspercką wiedzą i opiniami specjalistów.